ПРАВДА, ЛИШЕ ПРАВДА І НІЧОГО ОКРІМ ПРАВДИ! ПРАВДА - НОВИЙ ФОРМАТ" ВИСВІТЛЮЄ НОВИНИ ПОЛІТИКИ, ЕКОНОМІКИ, КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ, МЕДИЦИНИ, ЖИТТЯ, УКРАЇНИ. ОКРІМ ЦЬОГО КУРСИ ВАЛЮТ, ПОГОДА, ГОРОСКОП, ЖАРТИ, ГУМОР, СТОРІНКА ДЛЯ ДІТЕЙ.

Вітаю Вас Гість

Напевно Ви бачили американський фільм "Терія змови". Ми спробуємо привідкрити Вам очі на те суспільство у якому ми живемо
 
 
Від редактора
 
Занадто багато правди - шкодить! Так думають всі політики. Коли я висувався на посаду міського голови, голова моєї партії, дав мені пораду - "Кажи їм все, що вони хочуть почути. Обіцяй їм Нью Івасюкі!" На його думку це була дуже цінна порада.  Я не послухав. Навпаки намагався відкрити людям очі. Почав воювати з вітряними млинами.
 
До моїх рук потрапили фіктивні списки виборців, з мертвими душами. Я з'ясував, що набирала іх моя однокласниця (секретар міськвиконкому). Вона відмовилась давать свідчення у суді, я її чудово розумію. Потім лунали погрозив на мою адресу. Летіло каміння у шибки. Відбулися вибори з численними підтасовками. На руках я мав пртоколи голосування з мокрими печатками, результати голосування в яких абсолютно не збігалися з оприлюдниними. Суд розглянув скаргу, залишивши результати виборів без змін. У формальній бесіді з суддею, він якось так по-товаришиські попросив неперейматися і заспокоїтись.
 
Мером обрали висуванця від бандитів і злодіїв. У 2009 році, коли він став їм на заваді, вониж його і здали, спіймався на хабарі.
 
Дуже вірно сказав колись Леонід Кучма "Маємо те, що маємо"
New Format

Строительный магазин

© 2019