ПРАВДА, ЛИШЕ ПРАВДА І НІЧОГО ОКРІМ ПРАВДИ! ПРАВДА - НОВИЙ ФОРМАТ" ВИСВІТЛЮЄ НОВИНИ ПОЛІТИКИ, ЕКОНОМІКИ, КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ, МЕДИЦИНИ, ЖИТТЯ, УКРАЇНИ. ОКРІМ ЦЬОГО КУРСИ ВАЛЮТ, ПОГОДА, ГОРОСКОП, ЖАРТИ, ГУМОР, СТОРІНКА ДЛЯ ДІТЕЙ.

Вітаю Вас Гість

Головна » 2009 » Листопад » 7 » Завдяки застою у промисловості України, ми значно скоротили шкідливі викиди. У Японії вони збільшилися.
03:35
Завдяки застою у промисловості України, ми значно скоротили шкідливі викиди. У Японії вони збільшилися.
Зображення: Нафтогаз України
Тепер нам достаменно відомо - є прямий звязок між кількістю шкідливих викидів і тривалістю життя. 
Україна підписала договір з Японією про продаж 30 мільйонів одиниць своїх квот на викид вуглекислого газу. Церемонія підписання пройшла в Секретаріаті Кабінету Міністрів України у присутності прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко. Відповідні документи було підписано головою Національного агентства екологічних інвестицій Ігорем Лупальцевим, послом Японії в Україні Тадаші Ідзава і головою організації з питань розробок нових енергетичних і промислових технологій Японії Сеїджі Мурата. Тимошенко відзначила, що з підписання сьогоднішніх документів починається стратегічна співпраця між Україною і Японією в напрямі модернізації і реконструкції багатьох сфер виробництва за рахунок одержаних від продажу квот коштів. Вона також наголосила, що одержані кошти дадуть змогу модернізувати промисловість України у напрямі скорочення забруднень навколишнього середовища. При цьому жодна із сторін не назвала суми операції, зіславшись на конфіденційність інформації. Зі свого боку посол Японії в Україні відзначив важливість проведення в Україні активної політики поліпшення екологічного клімату шляхом використання нових джерел енергії і енергозберігаючих технологій. "На шляху впровадження таких технологій велику роботу повинні провести українське агентство екологічних інвестицій і наша організація НЕДО (урядова японська організація, якій надано право брати участь у переговорах з питань купівлі-продажу певного обсягу одиниць встановленої кількості (ААU) з метою обговорення з Національним агентством екологічних інвестицій ціни та обсягів ААU)", - сказав посол.У Національному агентстві екологічних інвестицій, Україна має у своєму розпорядженні квоту на викид парникових газів в атмосферу в розмірі 4,5 млрд. одиниць на 5 років. При цьому використовує 2,8 млрд. одиниць. За 5 років Україна може продати 450 млн. одиниць квот. Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко 13 лютого заявила, що Україна може розраховуватись за українсько-японські інвестиційні програми своїми квотами на викиди вуглекислого газу. Україна ратифікувала Кіотський протокол в 2004 році. В рамках протоколу існує поняття так званих гнучких механізмів, серед яких для України привабливими є два, - торгівля викидами і проекти спільного впровадження, які дозволяють одержувати доходи від продажу квот.  Продаж частини своєї квоти передбачає продаж "надлишків" тим країнам, які перевищують рівень власної квоти викидів. На сьогодні основним "проблематичним" газом є СО2, тому торгівля саме квотами вуглекислого газу здатна принести найбільшу вигоду.
Переглядів: 829 | Додав: defaultNick | Теги: Кіотський протокол, Екологія, Японія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
New Format

Строительный магазин

© 2018