ПРАВДА, ЛИШЕ ПРАВДА І НІЧОГО ОКРІМ ПРАВДИ! ПРАВДА - НОВИЙ ФОРМАТ" ВИСВІТЛЮЄ НОВИНИ ПОЛІТИКИ, ЕКОНОМІКИ, КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ, МЕДИЦИНИ, ЖИТТЯ, УКРАЇНИ. ОКРІМ ЦЬОГО КУРСИ ВАЛЮТ, ПОГОДА, ГОРОСКОП, ЖАРТИ, ГУМОР, СТОРІНКА ДЛЯ ДІТЕЙ.

Вітаю Вас Гість

Головна » 2009 » Листопад » 6 » У жителів узбережжя Середземного моря почастішали вибадки онкологічних захворювань. Чим це викликане?
01:16
У жителів узбережжя Середземного моря почастішали вибадки онкологічних захворювань. Чим це викликане?
Радіоактивні відходи загрожують екосистемі Середземного моря. Близько 30 суден, що містять радіоактивні речовини, були затоплені у аквоторії Середземного моря.
Пуском на дно кораблів з токсичним вантажем, як з'ясувалося, останні 20 років займалася місцева мафія "Ндрагета", пише The Times. По наведенню колишнього члена мафії, біля берегів Калабрії були знайдені уламки суховантажу з 120 бочками радіоактивних відходів, затопленого в 1992 році. Інформатор слідства і безпосередній виконавець цього злочину на ім'я Франческо Фонті розповів, що в бочках знаходяться радіоактивні речовини.

 Радіоактивність

За допомогою підводного робота в 20 мілях від узбережжя на глибині 1600 футів дійсно був знайдений залишок судна і бочки з маркуванням "токсично".
 
Слова інформатора також підтверджують також інші вихідці з калабрийської мафії. За даними слідства, всього бандити затопили близько 30 кораблів з небезпечним вантажем.
 
Як відзначає видання, введення Європейським союзом жорсткішого природоохоронного законодавства в 1980-х років зробило незаконне скидання відходів прибутковим бізнесом для організованої злочинності.

Активісти-екологи говорять, що багато суден, що містять токсичні і радіоактивні відходи, можливо, затоплене поблизу один від одного. За словами керівника агентства з навколишнього середовища Калабрії Сільвестро Греко, проблема наявності токсинів і важких металів в Середземному морі може мати міжнародне значення.

Політична опозиція Італії напередодні зажадала провести розслідування.

Переглядів: 825 | Додав: defaultNick | Теги: радіоактивні речовини, Середземне море, Радіоактивні відходи, Загрожують, екосистема, 30 суден, затоплені у аквоторії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
New Format

Строительный магазин

© 2018