ПРАВДА, ЛИШЕ ПРАВДА І НІЧОГО ОКРІМ ПРАВДИ! ПРАВДА - НОВИЙ ФОРМАТ" ВИСВІТЛЮЄ НОВИНИ ПОЛІТИКИ, ЕКОНОМІКИ, КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ, МЕДИЦИНИ, ЖИТТЯ, УКРАЇНИ. ОКРІМ ЦЬОГО КУРСИ ВАЛЮТ, ПОГОДА, ГОРОСКОП, ЖАРТИ, ГУМОР, СТОРІНКА ДЛЯ ДІТЕЙ.

Вітаю Вас Гість

Головна » 2011 » Квітень » 22 » У КНР на заводі з виробництва iPhone для Apple сталося 14-е за рік самогубство
23:22
У КНР на заводі з виробництва iPhone для Apple сталося 14-е за рік самогубство

Черговий випадок самогубства стався на найбільшому в світі заводі з виробництва електроніки, що належить компанії Foxconn Technology Group на півдні Китаю, повідомляє Синьхуа.

 

Самоубийство iphone ipad ipod

Раніше цього року по компанії вже прокотилася хвиля самогубств.

Компанія Foxconn, основний виробник iPhone та iPad для компанії Apple визнала, що 23-річний працівник був знайдений мертвим в п'ятницю вранці поблизу гуртожитку компанії. Він викинувся з даху гуртожитку. Таким же способом звели рахунки з життям і більшість інших загиблих в Foxconn.

"Поліція проводить розслідування цієї справи і Foxconn повністю співпрацює з цим процесом. Ми вже висловили співчуття сім'ї загиблого співробітника", - повідомили в Foxconn.

Згідно з офіційними даними, з початку цього року в компанії сталося 13 відомих випадків самогубств працівників, не рахуючи згаданого випадку.

Більшість працівників Foxconn - це молоді трудові мігранти, які приїжджають з сіл Китаю, щоб влаштуватися в багатших промислових районах країни, де простіше знайти роботу і вищу зарплату.

Ряд міжнародних організацій раніше звинувачували як менеджерів Foxconn, так і керівництво головної компанії Hon Hai Precision Industry, в створенні непридатних для здорової праці умов роботи.

Зокрема, повідомлялося, що працівники трудяться по 10-12 годин без вихідних або з одним вихідним в тиждень. Керівництво компанія неодноразово виправдовувалося, заявляючи, що праця працівників відповідає китайському трудовому законодавству.

Всього на заводах Foxconn в Китаї зайнятий близько мільйона осіб. Місячна заробітна плата робітника складає тут від 130 до 150 доларів.

Керівництво компанії вважає, що самогубства ніяк не пов'язані з умовами праці на заводі, а є наслідком особистих проблем робітників.

Раніше компанія зобов'язала своїх співробітників підписати папір, в якому вони зобов'язуються не кінчати життя самогубством. Робітників також попросили обстежуватися у психіатра, в тому випадку, якщо їхній прямий керівник визнає це необхідним.

Представники профспілок Гонконгу і Тайваню проводили в зв'язку з цим акції протесту і закликали бойкотувати випуск iPhone четвертого покоління.

Відзначимо, що на інших китайських заводах стан речей нітрохи не кращий.

Півроку тому комп'ютерний гігант Microsoft занепокоївся умовами роботи на китайських заводах. Компанія повідомила про початок розслідування щодо звинувачень працівників на одному із заводів в Китаї про неналежні умови праці.

В той же час, в самому Китаї багато громадян працюють в умовах, набагато гірших, ніж на заводах з виробництва електроніки. Більше, ніж 40 мільйонів китайських громадян живуть на 178 доларів в рік. Проте, Китай став третім за впливовим членом МВФ.

Категорія: СУСПІЛЬСТВО | Переглядів: 6193 | Додав: defaultNick | Теги: iPhone, ipod, самоубийство, ipad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3  
Обо всем

2  
Вам нужна раскрутка вашего сайта? Вы хотите чтобы о вашей услуге или объявлении узнал весь интернет?
Быстро, качественно, низкие цены! Предоставляем отчеты!
(Icq для связи 614826030)

Прайс на прогоны:

___________________________________________

ПРОФИЛИ:

Регистрация 3000 профилей на разных форумах ( с вашими сылками внутри аккаунтов) ВСЕГО 100 руб !!!!! (придет 3000 писем)

Регистрация 10000 профилей на разных форумах ( с вашими сылками внутри аккаунтов) ВСЕГО 300 руб !!!!! (придет 10000 писем)

Регистрация 25000 профилей на разных форумах ( с вашими сылками внутри аккаунтов) ВСЕГО 600 руб !!!!! (придет 25000 писем)

_______________________________________________________

СКРЫТЫЕ ССЫЛКИ НА ФОРУМАХ:

Прогон 3000 постов на разных форумах ( с сылками внутри текста) Всего 150 руб (придет примерно 3000 писем)

Прогон 10000 постов на разных форумах ( с сылками внутри текста) Всего 450 руб (придет примерно 10000 писем)

Прогон 25000 постов на разных форумах ( с сылками внутри текста) Всего 900 руб (придет примерно 25000 писем)

______________________________________________________________

РЕКЛАМНЫЙ ПОСТИНГ НА ФОРУМАХ:

Прогон 3000 постов на разных форумах (Ваш рекламный текст в постах) Всего 210 руб (придет 3000 писем)

Прогон 10000 постов на разных форумах (Ваш рекламный текст в постах) Всего 600 руб (придет 10000 писем)

Прогон 25000 постов на разных форумах (Ваш рекламный текст в постах) Всего 1200 руб (придет 25000 писем)

_________________________________________________________________

ГОСТЕВЫЕ:

Размещение сообщения в гостевой книге на 3000 сайтов (Размещается сообщение в гостевой книге с вашим объявлением или сылкой на сайт) Всего 120 руб

Размещение сообщения в гостевой книге на 10000 сайтов (Размещается сообщение в гостевой книге с вашим объявлением или сылкой на сайт) Всего 300 руб

__________________________________________________________

КОММЕНТАРИИ:

Размещение комментариев на 3000 сайтов (Размещается комментарий на сайтах с вашим объявлением или сылкой на сайт) Всего 150 руб (придет около 3000 писем с регистрацией на сайтах, где добавлялись комментарии)

Размещение комментариев на 10000 сайтов (Размещается комментарий на сайтах с вашим объявлением или сылкой на сайт) Всего 450 руб (придет около 10000 писем с регистрацией на сайтах, где добавлялись комментарии)

_______________________________________________________

СОЛЯНКА:

Прогон по базе из 5000 сайтов стоит 150 руб

Прогон по базе из 10000 сайтов стоит 250 руб

Прогон по всей базе (примерно 30 000 сайтов) сайтов стоит 500 руб

_______________________________


Внимание! В полученных письмах активацию проводить нет необходимости. Система все активирует сама, вам приходит лишь дубляж писем.
Вам приходит намного больше писем чем 3000, так как учитывается тот фактор, что во многих аккаунтах ссылки не размещаются или запрещены администрацией сайта.


Для оформления заказа напишите в Icq 614826030

email: progonseomail@gmail.com

1  
Скачать быстро

Ім`я *:
Email *:
Код *:
New Format

Строительный магазин

© 2018